P​ole dance Vilnius

„P​ole dance Vilnius“ – tai šokio ir akrobatikos ant stulpo mokykla, veikianti nuo 2012m., tad esame daugiausiai patirties turinti, bei stambiausia pole dance mokykla Lietuvoje. Pas mus dirba profesionalių, sertifikuotų ir patyrusių trenerių komanda, todėl išsiskiriame užsiėmimų kokybe bei įvairove. 🙂

Turime dvi erdvias(140 ir 170kv.m.) profesionaliai įrengtas pole dance sales Vilniuje, kur kasmet apsilanko net apie porą šimtų narių ir dauguma jų užsikrečia aistra pole dance šokiui tad įsilieja į „Pole dance Vilnius” bendraminčių bendruomenę ir pasilieka su mumis ilgam, tobulėja, stiprina kūną, įgauna gracijos ir pasitikėjimo, bei dalyvauja ir laimi vietiniuose ir tarptautiniuose pole dance konkursuose bei pasirodymuose.

Prisijunkit į šeimą! 😀

P​ole dance (šokis ir akrobatika ant stulpo)

Tai Lietuvoje dar santykinai nauja, be galo estetiška ir įdomi sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pole dance šokio stiliuje akrobatiniai triukai bei sukiniai ant stulpo jungiami tarpusavyje įvairiausiais šokio judesiais. Tai jausmingo judesio ir neįtikėtinų triukų derinys.

Leiskime sau būti visokiomis/iais, būti savimi ir tuo didžiuotis! Pole dance Vilnius ♥

Mūsų vizija

Stiprių, sveikų, drąsių ir laisvai skrendančių žmonių bendruomenė

Mūsų vizija

Kuriame erdvę ir bendruomenę, kur kiekvienas gali tobulėti, būti savimi, džiaugtis judesiu, praplėsti savo kūno galimybes bei pamilti save labiau.  

Šokių mokyklos „Pole dance Vilnius“ trenerių komanda

Tai, kas nuo 2012 metų žiemos prasidėjo kaip pomėgis, tapo mano gyvenimu: kiekviename žingsnyje, kiekviename judesyje, kiekvienoje akimirkoje… Pole dance mane žavi tuo, kad jo tobulumui ribų nėra, su kiekvienu naujai išmoktu triuku, supranti, kad gali būti stipresnis, lankstesnis ir grakštesnis. Mano moto – Practice makes perfect

Lina U.

Šoku nuo 6-erių  metų, pažinau daug šokio rūšių – baletą, sportinius, estradinius, liaudies, šou stiliaus, bet profesionalia šokėja tapti niekada nesiekiau, šokis tiesiog buvo ir yra didelė svarbi mano gyvenimo dalis. Pole dance susidomėjau visiškai atsitiktinai 2012 m. ir savo pirmosios trenerės Lauros įkvėpta vis dar juo žaviuosi, nes čia susipina sportiškumas, kūno plastika, aktoriškumas, grožis, emocijos, jausmai… Moteriai labai svarbu judėti, gebėti kūno kalba išreikšti gražiausius savo jausmus, norus, mintis. Noriu dalintis tuo, ką sužinojau, išmokau, sukaupiau su visomis studijos lankytojomis, noriu, kad kiekviena pajustų savo kūno tobulybę ir jo neribotus gebėjimus, kad pamiltų save, atsisveikintų su kompleksais, būtų gražios ir mylimos.

Be pole dance dar siekiu tobulėti ir domiuosi acro-joga, oro-joga, oro-akrobatika.

Dovilė

Nors šokis man nesvetimas nuo mažų dienų, tačiau pole dance atradau tik 2015 metų rudenį ir iškart įsimylėjau. Tai ne tik sportas, judesys. Tai kur kas daugiau – be pole dance jau neįsivaizduoju savo gyvenimo. Čia sutikau nuostabių žmonių, su kuriais gera leisti laiką ne tik studijoje, bet ir už jos ribų. Labai džiaugiuosi, kad sunkus darbas ir atsidavimas padėjo iš mokinės tapti trenere. Kiekviena diena yra nauji atradimai, iššūkiai, todėl nuolat mokausi ir stengiuosi tobulėti.

Kristina

Niekad neturėjau kantrybės minti dviratį sporto salėje, todėl visad rinkausi šokius. Man smagiausia išmokti kažką naujo, atrasti, ką dar gali mano kūnas, įkūnyti kažką gražaus šokyje. Išbandžiau nemažai šokių stilių – nuo klasikos ir moderno iki lotynų ir street dance’o, bet anksčiau ar vėliau vienas šokio stilius atsibosdavo ir ieškodavau naujo. Taip atradau pole dance, įsimylėjau jį (jau 10m. drauge! 😮 ), nes čia visuomet pilna naujų iššūkių!
Šiuo metu nevedu treniruočių. Tačiau kuruoju visos studijos darbą ir tobulėjimą.

Lina Z.

Baigiau Nacionalinę Čiurlionio meno mokyklą, su šiuolaikinio šokio pakraipa, vėliau išvažiavau šokti į Prancūziją. Šokau Lietuvos ir užsienio (Prancūzija, Vokietija, Suomija, Lenkija, Baltarusija ir kt.) scenose. Sėkmingai dalyvavau televizijos projekte “Šokio revoliucija”. Su aukštakulniais pradėjau šokti 2017 metais, kurdama vaidmenį spektakliui „Migrena”. Dirbdama ties šiuo spektakliu, siekiau atrasti savitą judėjimo stilių, kuriame susijungė exotic su contemporary ir šiek tiek Urban šokio stiliaus. Be pole dance, high heels ir šiuolaikinio šokio, praktikuoju oro akrobatiką ant lanko bei juostų.

Valerija

2014 metais nuėjau į pirmą pole dance pamoką, kur pasijutau lyg ant smagiausių karstynių – taip ir „užsikabinau”. Čia susijungia jėga, lankstumas, ištvermė, koordinacija ir meninė išraiška, tad kiekvienas gali atrasti ar net sukurti savitą pole dance stilių. Tuo mane iki šiol žavi šis sportas. Kiekvienam linkiu nors kartą išmėginti pole dance pamokas – išeisite sušilę ir su plačia šypsena 🙂

Laima

Aušrinės kaip sporto trenerės istorija prasidėjo prieš keletą metų, kai ji nusprendė atsisveikinti su juristės karjera. Tada malonumas sportuoti ir išaugo į profesiją, tapo gyvenimo būdu. Vietoje teisės aktų ji pradėjo gilintis į žmogaus anatomiją, fiziologiją, domėtis mityba ir kitais su sveiku, aktyviu gyvenimo būdu susijusiais dalykais. Įgijo asmeninės sporto trenerės licenciją ir nesustoja iki šiol: savo kvalifikaciją nuolatos gilina Lietuvoje ir užsienyje vykstančiuose seminaruose, kursuose. Žinias ir įgūdžius tuoj pat taiko ir tobulina pamėgtose oro akrobatikos ir Pole sporto treniruotėse.
Susilažinusi, kad greitai padarys špagatą, atrado raumenų tempimo pratimus. Šie, derinami su jėgos, balanso ir ištvermės lavinimo pratimais, tapo Aušrinės vedamų treniruočių pagrindu. Užsiėmimuose ji taip pat sumaniai derina įvairias lankstumo lavinimo metodikas. Treniruočių intensyvumą, pratimų kombinacijas parenka pagal žmogaus galimybes, tikslus. Tad jos vedamos pamokos pritraukia ne tik špagatus ir virvutes siekiančius padaryti šokėjus, bet ir sportuojančius vyrus ar sėdimą darbą dirbančius ofisų darbuotojus , o taip pat vyresnio amžiaus žmones. Praėjusiais metais Aušrinė priėmė iššūkį treniruoti ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus. Džiaugiasi, kad su jais dirbti, bendrauti – labai įdomu.
Kartais ji treniruotes veda keliomis kalbomis. Jai tai – ne vargas, o dar viena galimybė tobulėti. Vardija, kad tada vienu metu ne tik pati sportuoja, treniruoja kitus, bet dar ir lavina užsienio kalbų įgūdžius. „Viliuosi, kad į mano treniruotes atėję žmonės taip pat gauna kur kas daugiau, nei tik geresnę savijautą, tobulesnę fizinę būseną, – sako Aušrinė. – Tikiu, kad nors sportuodami jie fiziškai pavargsta, bet emociškai pailsi.“  

Aušrinė

Į Pole Dance Vilnius atėjau 2016, visiškai “skystomis” rankomis ir kojomis. Treniruotė po treniruotės ir supratau, kad radau “tą vienintelę” sporto šaką – nuolatinis lankstumo, jėgos, ištvermės ir valios ugdymas, bei kartu su raumenimis tvirtėjantis pasitikėjimo savimi jausmas. IT FEELS SO GOOD BEING BAD THERE’S NO WAY I’M TURNING BACK! Visiems siūlau išbandyt bent vieną pole dance pamoką ir pamatyti kaip smagu yra daryti tai, kas kitiems sukelia nuostabą.

Audinga

 

Edvinas Mikulskis baigęs tapybos magistro studijas Vilniaus dailės akademijoje. Studijų metais atrado pole dance ir šis sportas jau septynerius metus yra nepakeičiama Edvino gyvenimo dalis. Hobis peraugo į profesionalią veiklą: savo performansus yra pristatęs ne tik Lietuvos, bet ir užsienio meno erdvėse. Pamokose mėgsta derinti skirtingus choreo stilius, daug dėmesio skiria emocinei raiškai, muzikos ir judesio santykiui, ragina ieškoti balanso tarp atlikimo technikos ir asmeninės saviraiškos.

Edvinas

 

Politikos mokslai ir poledance – visiškai nestandartinis derinys. Antraisiais studijų metais atradus šokius, poledance tapo neatsiejama Aleksandros gyvenimo dalimi. Savo choreografijose Aleksandra koncentruojasi į emocijas ir kūno pajautimą. Ji neapsiriboja tik estetika, bet šokdama pasakoja savo asmenines istorijas. Aleksandra tiki, kad šokis – vienas geriausių būdų susidraugauti su savimi. Treniruočių metu saugioje ir draugiškoje aplinkoje ugdysime ištvermę ir lavinsime kūno lankstumą, mokysimės gražiai ir techniškai judėti, improvizuoti bei tuo pačiu nebijoti savęs, savo kūno ir jausmų išreiškimo.

Aleksandra

 

Inna atvyko iš Ukrainos.
Visas jos gyvenimas susijęs su šokiais, pole heels ji srityje daugiau nei 5 metus, per tą laiką baigė daugybę meistriškumo kursų ir laimėjo prizines vietas Exotic čempionatuose.
Innos užsiėmimuose išmoksite plastiškų, grakščių, minkštų judesių. Kiekvienoje choreografijoje emocijas ji perteikią per šokį.
Net jei esate pradedantysis, galite greitai pasiekti pažengusį lygį, mėgaudamiesi procesu ir tobulėjimu .

Inna