P​ole dance Vilnius

„P​ole dance Vilnius“ – tai šokio ir akrobatikos ant stulpo mokykla, veikianti jau aštuntus metus, tad esame daugiausiai patirties turinti, bei stambiausia pole dance mokykla Lietuvoje. Pas mus dirba profesionalių, sertifikuotų ir patyrusių trenerių komanda, todėl išsiskiriame užsiėmimų kokybe bei įvairove. 🙂

Turime dvi erdvias(maždaug po 140kv.m.) profesionaliai įrengtas pole dance sales Vilniuje, kur kasmet apsilanko net apie porą šimtų merginų ir dauguma jų užsikrečia aistra pole dance šokiui tad įsilieja į “Pole dance Vilnius” bendraminčių bendruomenę ir pasilieka su mumis ilgam, tobulėja, stiprina kūną, įgauna gracijos ir pasitikėjimo, bei dalyvauja ir laimi vietiniuose ir tarptautiniuose pole dance konkursuose bei pasirodymuose.

Prisijunkit į šeimą! 😀

P​ole dance (šokis ir akrobatika ant stulpo)

Tai Lietuvoje dar gan nauja, be galo estetiška ir įdomi sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pole dance šokio stiliuje akrobatiniai triukai bei sukiniai ant stulpo jungiami tarpusavyje įvairiausiais šokio judesiais. Tai jausmingo judesio ir neįtikėtinų triukų derinys.

Leiskime sau būti visokiomis, būti savimi ir tuo didžiuotis! Pole dance Vilnius ♥

Mūsų vizija

Laimingos, laisvos, gražios ir stiprios moterys.

Mūsų vizija

padėti moterims džiaugtis savimi, būti stiprioms, bet tuo pat metu grakščioms, mylėti bei puoselėti savo kūną ir savo moteriškumą.

Šokių mokyklos „Pole dance Vilnius“ trenerių komanda

Šoku nuo 6-erių  metų, pažinau daug šokio rūšių – baletą, sportinius, estradinius, liaudies, šou stiliaus, bet profesionalia šokėja tapti niekada nesiekiau, šokis tiesiog buvo ir yra didelė svarbi mano gyvenimo dalis. Pole dance susidomėjau visiškai atsitiktinai 2012 m. ir savo pirmosios trenerės Lauros įkvėpta vis dar juo žaviuosi, nes čia susipina sportiškumas, kūno plastika, aktoriškumas, grožis, emocijos, jausmai… Moteriai labai svarbu judėti, gebėti kūno kalba išreikšti gražiausius savo jausmus, norus, mintis. Noriu dalintis tuo, ką sužinojau, išmokau, sukaupiau su visomis studijos lankytojomis, noriu, kad kiekviena pajustų savo kūno tobulybę ir jo neribotus gebėjimus, kad pamiltų save, atsisveikintų su kompleksais, būtų gražios ir mylimos.

Be pole dance dar siekiu tobulėti ir domiuosi acro-joga, oro-joga, oro-akrobatika.

Dovilė

Visą gyvenimą man patiko spręsti užduotis, pradžioj – daugiausia matematines, po to atėjau prie žongliravimo, kur kiekvienas naujas triukas taip pat yra naujas uždavinukas kūnui ir protui. Po kelių metų pradėjau dirbti su kūnu ir judesiu, pirma savarankiškai, po to lankant capoeiros, šokio ir oro akrobatikos pamokas. Motyvacijos tobulėti pridėjo pasirodymai ir noras juos daryti kokybiškai net tarptautiniame lygyje. Pole dance susidomėjau, kai pamačiau kokį platų triukų pasirinkimą turi šis sportas, tada ir pradėjau tyrinėti, ypač akrobatinę pole dance dalį. Vedu pole fitness užsiėmimus, kurių metu dedu akcentą į kūno valdymą, judesio suvokimą, koordinaciją, nes tai atidaro kelią į bet kokius triukus.

Konstantinas

Tai, kas nuo 2012 metų žiemos prasidėjo kaip pomėgis, tapo mano gyvenimu: kiekviename žingsnyje, kiekviename judesyje, kiekvienoje akimirkoje… Pole dance mane žavi tuo, kad jo tobulumui ribų nėra, su kiekvienu naujai išmoktu triuku, supranti, kad gali būti stipresnis, lankstesnis ir grakštesnis. Mano moto – Practice makes perfect

Lina U.

Niekad neturėjau kantrybės minti dviratį sporto salėje, todėl visad rinkausi šokius. Man smagiausia išmokti kažką naujo, atrasti, ką dar gali mano kūnas, įkūnyti kažką gražaus šokyje. Išbandžiau nemažai šokių stilių – nuo klasikos ir moderno iki lotynų ir street dance’o, bet anksčiau ar vėliau vienas šokio stilius atsibosdavo ir ieškodavau naujo. Taip atradau pole dance, įsimylėjau jį ir tikrai neketinu skirtis, nes čia visuomet pilna naujų iššūkių! Labiausiai patinka improvizuoti šokyje, tad ir pas mus šokančias merginas noriu mokyti laisvai, grakščiai judėti ir mėgautis procesu. 
Vedu pole dance grupes nuo 2013 m. vasario mėnesio. Taip pat, rūpinuosi visos studijos darbu ir tobulėjimu, tad į mane galite kreiptis pagalbos visais su studija susijusiais klausimais.

Lina Z.

Esu pirmoji Lietuvai atstovavusi ir tapusi prizininke arba nugalėtoja daugybėje tarptautinių Pole Dance čempionatų. Esu atestuota pole dance trenerė, trenerių trenerė ir teisėja ir jau septynerius metus rengiu pole sportui neabejingas merginas, ne viena jų vėliau taip pat tapo tarptautinių konkursų ir čempionatų nugalėtoja. Nors gimiau Lietuvoje, didžiąją treneriavimo patirtį sukaupiau žymiausioje Sankt Peterburgo Pole Dance studijoje “Trash”. Didžiuojuosi būdama pole dance, exotic pole ir plastikos šokėja bei trenerė, bei galimybę atstovauti Lietuvą pasaulinio lygio pole konkursuose bei čempionatuose. Tikiu, jog viena diena pole sportas bus pripažintas olimpine sporto šaka ir tądien visi stereotipai apie šią akrobatikos ir šokio rūšį išblės galutinai.

Irina

Nors šokis man nesvetimas nuo mažų dienų, tačiau pole dance atradau tik 2015 metų rudenį ir iškart įsimylėjau. Tai ne tik sportas, judesys. Tai kur kas daugiau – be pole dance jau neįsivaizduoju savo gyvenimo. Čia sutikau nuostabių žmonių, su kuriais gera leisti laiką ne tik studijoje, bet ir už jos ribų. Labai džiaugiuosi, kad sunkus darbas ir atsidavimas padėjo iš mokinės tapti trenere. Kiekviena diena yra nauji atradimai, iššūkiai, todėl nuolat mokausi ir stengiuosi tobulėti.

Kristina

Baigiau Nacionalinę Čiurlionio meno mokyklą, su šiuolaikinio šokio pakraipa, vėliau išvažiavau šokti į Prancūziją. Šokau Lietuvos ir užsienio (Prancūzija, Vokietija, Suomija, Lenkija, Baltarusija ir kt.) scenose. Sėkmingai dalyvavau televizijos projekte “Šokio revoliucija”. Su aukštakulniais pradėjau šokti 2017 metais, kurdama vaidmenį spektakliui “Migrena”. Dirbdama ties šiuo spektakliu, siekiau atrasti savitą judėjimo stilių, kuriame susijungė exotic su contemporary ir šiek tiek Urban šokio stiliaus. Be pole dance, high heels ir šiuolaikinio šokio, praktikuoju oro akrobatiką ant lanko bei juostų. 

Valerija

Dar mokyklos laikais lankiau kovos menų – dziudo ir ušu – sporto treniruotes bei plaukimo užsiėmimus. 1996 m. susidomėjau aerobika, 2000 m. įsitraukiau į grupinius užsiėmimus (aerobika, kūno dizainas), pradėjau aktyviai sportuoti. Į treniruoklių salę įžengiau 2013 m. draugų ir gerų pažįstamų paskatinta 2015 m. įgijau asmeninio trenerio licenciją, kurią išdavė Kūno kultūros ir sporto departamentas. 2014 m. išbandžiau savo jėgas Kaune vykusiose tarptautinėse Pasaulinės fitneso federacijos ir Pasaulinės kultūrizmo federacijos WFF-WBBF (World Fitness Federation, World Body Building Federation) kultūrizmo varžybose. Džiaugiuosi iškovota garbinga antrąja vieta ir įgyta patirtimi. Šiuo metu treniruotes vedu sveikatingumo klube „Impuls“, keliuose sporto klubuose „GymPlius“, o nuo rugsėjo ir Pole Dance Vilnius studijoje. Sportas yra mano gyvenimo būdas, o ne tik pomėgis. Esu laiminga galėdama patirtimi pasidalinti su pole dance besitreniruojančiomis merginomis.

Beata