Klausimai ir atsakymai

Kaip vyksta pole dance užsiėmimai?

Kiekvieno užsiėmimo metu apie 15 – 20 min. skiriame apšilimui ir tempimo pratimams, o likusias 60 – 70min. – mokomės triukų ant stupo, triukų junginių ar šokio naudojant stulpą.

Pole dance grupėse turėsite užsiėmus ne su vienu, o su keliais skirtingais treneriais, tam kad iš kiekvieno jų galėtumėt išmokti kuo daugiau skirtingų dalykų.

Prie vieno stulpo dirba 2 žmonės (į užsiėmimą atėjus mažiau žmonių, dirbama po vieną prie stulpo.)

Pole dance grupėse daugiau dėmesio skiriame triukams ant stulpo, sportinei pole dance pusei, tačiau taip pat mokomės ir grakščiau judėti bei jungti triukus į derinius.

Pole heels treniruočių metu mokysimės plastiškai judėti, šokti ant aukštakulnių ir reguliariai statysime po naują šokio su stulpu choreografiją. Šių užsiėmimų metu nesimokome triukų atliekamų viršutinėje stulpo dalyje, vietoje to šokį papildome įspūdingais triukais atliekamais ant žemės arba apatinėje stulpo dalyje(parteryje).

Užsiėmimas / Kainos
Vienkartinė pamoka 1 mėnesio IŠANKSTINIS abonementas, mokant už ateinantį mėnesį 1 mėnesio abonementas, mokant už einamajį mėnesį 3 mėnesių IŠANKSTINIS abonementas
Pole dance / heels (grupė 2 kartus per savaitę) 12 eur 65 eur 65 eur 180 eur
Pole dance / pole sport/ heels (grupė 1 kartą per savaitę) 12 eur 35 eur 35 eur 95 eur

Mokama treniruotės pradžioje tik grynaisiais.

Jei jau nutiko taip, kad vis dėlto atėję pamiršote atsinešti abonemento mokestį, neturite, ar šiaip atėjote pirmą kartą ir dar nenusprendėt, ar lankysit, galite sumokėti tik už tą vieną treniruotę – 8 €, o likusią sumą (52 € arba 22€) atnešti kitą kartą.

Senamiesčio (Šv. Stepono g. 39) studijoje – 1val. 30min.;  Laisvės (Laisvės pr. 125a) studijoje – 1val. 20min.

Praleistus užsiėmimus galite atidirbti su kitomis grupėmis jūsų pasirinktu laiku. Tai galite padaryti tą patį mokėjimo mėnesį arba per visą sekantį mėnesį, bet tik tuo atveju, jei tebesate grupėje (lankote užsiėmimus ir esate užmokėję abonementinį mokestį). Jei nespėjote atidirbti per sekantį mėnesį, arba nutraukėte savo abonementą, deja, neatlankyti užsiėmimai anuliuojasi.

Sumokėtų pinigų mes negrąžiname. Todėl, jei kažkas nutiko, pasikeitė jūsų galimybės, nebetinka laikas ir pan., sakykite iškart (jei kreipsitės po laiko, atgaline data negalėsime nieko pakeisti), ieškosime išeities, o taip pat, pasistenkite susiplanuoti mėnesį į priekį, kad, jei jau sumokėjote, galėtumėte lankyti. :]

Jei žinote, kad išvažiuojate, rimtai susirgote, patyrėte traumą ar nutiko kitas nelaimingas atsitikimas ir žinote, kad ilgesnį laiką (2 savaites ir daugiau) negalėsite lankyti užsiėmimų, iškart parašykite ir nuo tos dienos sustabdysime jūsų abonementą, o kai galėsite grįžti į užsiėmimus, jį pratęsime(nepanaudota suma bus išskaičiuota iš sekančio abonemento kainos). Atbuline data abonementas nestabdomas ir pinigai už praleistus užsiėmimus negrąžinami, nes jūs mokate už vietą grupėje konkretų mėnesį, tad, jei nepranešate, kad tą mėnesį nebūsite, paslauga vis vien laikoma panaudota, nes vieta grupėje buvo jums laikoma.

Ne, stebėti pamokų neleidžiame, nes ne visi užsiimantys gali jaustis patogiai, tad ne stebėkite, o iškarto bandykite. ;] Norint pradėti lankyti Pole dance užsiėmimus reikia užpildyti registracijos formą: http://goo.gl/GvqogE  ir atvykti į įvadinę pamoką, po kurios galima prisijungti į esamas grupes.

Į įvadinę pamoką vaikų atsivesti negalima. Įvadinėse pamokose įprastai būna daug žmonių, tad vaikas trukdytų pamoką. Jei pastoviai lankote, į  užsiėmimą vaiką atsivesti galite. Bet prašome ateiti su vaiku tik išskirtiniais atvejais (pvz.: susirgo auklė), kitais atvejais labai prašome nepiktnaudžiauti ir iš anksto sutarti su kuo paliksite vaikus, nes studija jiems nėra gerai pritaikyta. Jei jau gavosi, kad atsivedėte mažuosius su savimi į treniruotę, prašome pasirūpinti jų saugumu ir užimtumu, pvz.: duoti vaikui planšetę/telefoną su ausinėmis, kad žiūrėtų filmuką, ar kokį kitą žaislą/veiklą, kuri užimtų vaiką, kad jam nebūtų nuobodu, nes kitaip vaikai pradeda prašyti dėmesio, lakstyti po salę ir kita, kas trukdo treniruotę, bet, daug svarbiau – tai yra nesaugu, nes šokanti mergina gali stipriai užgauti pro šalį bėgantį vaiką.

Turėkite su savimi marškinėlius, kojinytes, trumpus šortukus (kuo trumpesnius ir nevaržančius judesių, geriausia tamprios medžiagos). Jei neturite šortukų, pirmai pamokai tiks tamprės ar kita sportinė apranga, bet vėliau šortukų visvien prireiks. Pole Heels užsiėmimams tinka tamprės, bei turėkite aukštakulnius. Jie gali būti ant kulniuko arba platformos. Svarbiausia pasiimkite aukštesnius bet pakankamai patogius ir ne pačius naujausius, kad nebūtų gaila, jei kur netyčia pabrėžtumėt. Lankstumo užsiėmimams turėkite šiltesnę aprangą – megztuką bei kelnes/tampres.

Ateikite 5-10 minučių prieš pamokos pradžią, kad spėtumėte persirengti ir laiku pradėti pamoką.

Dėl fizinės formos nesijaudinkite, pradedant ji tikrai nebūtina ideali, nemažai merginų ir vaikinų iš pradžių dėl to nerimauja, bet po kiek laiko ir viską išmoksta ir sutvirtėja. Pradedame mokytis nuo paprastų bei fiziškai lengvesnių judesių, o kūnui stiprėjant po truputį pereiname prie sudėtingesnių elementų. Dėl amžiaus taip pat tikrai neverta jaudintis, ateina šokti ir jaunesnės merginos, ir vyresnės moterys ir vyrai (ir netgi mamos su dukromis ateina lankyti kartu! 🙂 .

Siūlome unikalią galimybę praleisti smagiai mergvakario popietę ar vakarą, ir išbandyti save specialiai parengtoje šiai progai treniruotėje. Jokio išankstinio pasiruošimo nereikia, tiesiog užsirašykite ir ateikite smagiai praleisti laiką! Daugiau info rasite skiltyje MERGVAKARIAI

Taip pat siūlome privačias treniruotes vienam/dviems asmenims bei privačias treniruotes grupei.

Neseniai duris stvėrė antroji Pole Dnace vilnius studija, tad šiuo metu turime dvi sales : „Senamiesčio” bei „Laisvės”.

„Senamiesčio” studijoje jūsų laukia erdvi, šviesi 135 m2  studija, su įrengtais veidrodžiais, 9 profesionaliais stulpais ir persirengimo erdve, tualetais ir dušais. Adresas: Šv. Stepono g. 39 (netoli autobusų stoties, šalia „Viada“ degalinė). Automobilių stovėjimas kieme ir gatvėje nemokamas! Įėjus pro vartus, dešinėje pamatysite gelsvą pastatą, įėjimas iš kiemo pusės (durys iš n​a​m​o galo)​, antras aukštas.

O „Laisvės” salė įsikūrusi adresu Laisvės pr. 125a – pasažo „Pas Juozapą” viduje. Įeikite pro centrinį įėjimą į pasažą ir nusileidusios laiptais žemyn pamatysite įejimą į erdvią 175 m2, naujai įrangtą salę su 10čia stulpų. Automobilių parkavimas šalia pasažo nemokamas. Privažiuoti ir įeiti į vidų galima tiek nuo Laisvės pr. pusės, tiek nuo Ukmergės g.(šalia Maximos) pusės.

Prieš važiuodamos į treniruotę nepamirškite pasitikrinti, kurioje studijoje ji vyksta!