Pole ​dance šokių mokykla Vilniuje

Rašykite mums: info@poledancevilnius.ltApie mus

„P​ole dance Vilnius“  - tai šokio ir akrobatikos ant stulpo mokykla, veikianti jau šešerius metus, tad esame daugiausiai patirties turinti, bei stambiausia Pole dance mokykla Lietuvoje. Pas mus dirba profesionalių, sertifikuotų ir patyrusių trenerių komanda(apie kiekvieną jų galite paskaityti žemiau). 

Turime dvi profesionaliai įrengtas pole dance sales Vilniuje, kur kasmet apsilanko net apie porą šimtų merginų ir dauguma jų užsikrečia aistra Pole dance šokiui tad įsilieja į Pole dance Vilnius bendruomenę ir pasilieka su mumis ilgam, tobulėja, stiprina kūną, įgauna gracijos ir pasitikėjimo, bei dalyvauja(ir laimi) vietiniuose ir tarptautiniuose Pole dance konkursuose bei pasirodymuose.

P​ole dance (šokis ir akrobatika ant stulpo) – tai Lietuvoje dar gan nauja, be galo estetiška ir įdomi sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pole dance šokio stiliuje akrobatiniai triukai bei sukiniai ant stulpo jungiami tarpusavyje įvairiausiais šokio judesiais. Tai jausmingo judesio ir neįtikėtinų triukų derinys. 

Mūsų vizija – laimingos, laisvos, gražios ir stiprios moterys. 

Mūsų misija – padėti moterims džiaugtis savimi, būti stiprioms, bet tuo pat metu grakščioms, mylėti bei puoselėti savo kūną ir savo moteriškumą. 

Leiskime sau būti visokiomis, būti savimi ir tuo didžiuotis! Pole dance Vilnius ♥  

Šokių mokyklos „Pole dance Vilnius“ trenerių komanda

  


Dovilė

Šoku nuo 6-erių  metų, pažinau daug šokio rūšių – baletą, sportinius, estradinius, liaudies, šou stiliaus, bet profesionalia šokėja tapti niekada nesiekiau, šokis tiesiog buvo ir yra didelė svarbi mano gyvenimo dalis. Pole dance susidomėjau visiškai atsitiktinai 2012 m. ir savo pirmosios trenerės Lauros įkvėpta vis dar juo žaviuosi, nes čia susipina sportiškumas, kūno plastika, aktoriškumas, grožis, emocijos, jausmai... Moteriai labai svarbu judėti, gebėti kūno kalba išreikšti gražiausius savo jausmus, norus, mintis. Noriu dalintis tuo, ką sužinojau, išmokau, sukaupiau su visomis studijos lankytojomis, noriu, kad kiekviena pajustų savo kūno tobulybę ir jo neribotus gebėjimus, kad pamiltų save, atsisveikintų su kompleksais, būtų gražios ir mylimos.

Be pole dance dar siekiu tobulėti ir domiuosi acro-joga, oro-joga, oro-akrobatika. 


Konstantinas

Visą gyvenimą man patiko spręsti užduotis, pradžioj - daugiausia matematines, po to atėjau prie žongliravimo, kur kiekvienas naujas triukas taip pat yra naujas uždavinukas kūnui ir protui. Po kelių metų pradėjau dirbti su kūnu ir judesiu, pirma savarankiškai, po to lankant capoeiros, šokio ir oro akrobatikos pamokas. Motyvacijos tobulėti pridėjo pasirodymai ir noras juos daryti kokybiškai net tarptautiniame lygyje. Pole dance susidomėjau, kai pamačiau kokį platų triukų pasirinkimą turi šis sportas, tada ir pradėjau tyrinėti, ypač akrobatinę pole dance dalį. Vedu pole fitness užsiėmimus, kurių metu dedu akcentą į kūno valdymą, judesio suvokimą, koordinaciją, nes tai atidaro kelią į bet kokius triukus.


Lina U.

Tai, kas nuo 2012 metų žiemos prasidėjo kaip pomėgis, tapo mano gyvenimu: kiekviename žingsnyje, kiekviename judesyje, kiekvienoje akimirkoje... Pole dance mane žavi tuo, kad jo tobulumui ribų nėra, su kiekvienu naujai išmoktu triuku, supranti, kad gali būti stipresnis, lankstesnis ir grakštesnis. Mano moto - Practice makes perfect


Lina Z.

Niekad neturėjau kantrybės minti dviratį sporto salėje, todėl visad rinkausi šokius. Man smagiausia išmokti kažką naujo, atrasti, ką dar gali mano kūnas, įkūnyti kažką gražaus šokyje. Išbandžiau nemažai šokių stilių – nuo klasikos ir moderno iki lotynų ir street dance'o, bet anksčiau ar vėliau vienas šokio stilius atsibosdavo ir ieškodavau naujo. Taip atradau pole dance, įsimylėjau jį ir tikrai neketinu skirtis, nes čia visuomet pilna naujų iššūkių! :) Labiausiai patinka improvizuoti šokyje, tad ir pas mus šokančias merginas noriu mokyti laisvai, grakščiai judėti ir mėgautis procesu. ;]
Vedu pole dance grupes nuo 2013 m. vasario mėnesio. Taip pat, rūpinuosi visos studijos darbu ir tobulėjimu, tad į mane galite kreiptis pagalbos visais su studija susijusiais klausimais.


Monika

Pirmą kartą apie pole dance sužinojau 2011 metų vasarą pamačiusi šokančią Jenyne Butterfly. Sužavėjo ramiu veidu atliekami sudėtingi triukai, originali sporto ir šokio kombinacija. Pirmieji pole dance žingsniai Lietuvoje prasidėjo 2012 vasarį – nuo tada supratau, ką reiškia „turėti aistrą“ pomėgiui. Iki tol niekada nebuvau įsitraukusi į jokius šokius, labiau mėgau sportą ir laisvalaikį treniruoklių salėje. Pole dance mane žavi tuo, kad sudėtingi, sunkūs ar neįmanomi atrodę triukai po kelių treniruočių tampa paprasti kaip 2x2, nauji pasiekimai suteikia džiaugsmo, pasitikėjimo savo jėgomis, nustebina besiplečiančios kūno galimybės. Derindama kineziterapijos žinias ir kelerių metų pole dance praktiką, treniruočių metu stengiuosi suteikti kuo tikslesnę informaciją apie teisingą ir saugią judesių, triukų, kombinacijų techniką.


Virginija

Aktyviai sportuoju nuo mažens – 10 metų užsiiminėjau menine gimnastika. Baigusi sporto mokyklą šokau paplūdimio tinklinio ir krepšinio rungtynių metu, įvairiuose televizijos renginiuose, išbandžiau oro akrobatiką, bet tik atradusi pole dance užpildžiau po išėjimo iš meninės gimnastikos širdyje atsivėrusią tuštumą. Pole dance sujungia mano mėgstamiausius užsiėmimus - sportą (jėgą, lankstumą) ir šokį (grakštumą, judesio laisvę), o pridėjus dar žiupsnelį moteriškumo ir seksualumo gimsta tobulas pasirodymas. Mano mėgstamiausia frazė - nėra negražių moterų, yra tik moterys, kurios nemoka atskleisti savo grožio. Tikiuosi, kad mano vedamų treniruočių metu išmoksite mylėti save, kiekvieną tobulą ar netobulą savo kūno linkį ir mėgausitės kiekviena šokio akimirka!


Kristina

Nors šokis man nesvetimas nuo mažų dienų, tačiau pole dance atradau tik 2015 metų rudenį ir iškart įsimylėjau. Tai ne tik sportas, judesys. Tai kur kas daugiau – be pole dance jau neįsivaizduoju savo gyvenimo. Čia sutikau nuostabių žmonių, su kuriais gera leisti laiką ne tik studijoje, bet ir už jos ribų. Labai džiaugiuosi, kad sunkus darbas ir atsidavimas padėjo iš mokinės tapti trenere. Kiekviena diena yra nauji atradimai, iššūkiai, todėl nuolat mokausi ir stengiuosi tobulėti.