Pole ​dance šokių mokykla Vilniuje

Rašykite mums: info@poledancevilnius.ltKviečiame į įvadinį pole dance kursą naujokėms!

 

 

Kviečiame NAUJOKES susipažinti su šiuo
sportu-šokiu bei prisijungti prie mūsų POLE DANCE šeimos!

APIE STUDIJĄ IR POLE DANCE

„P​ole dance Vilnius“ – tai šokio ir akrobatikos ant stulpo mokykla, veikianti jau 6 metus, tad esame daugiausiai patirties turinti bei stambiausia pole dance mokykla Lietuvoje. Čia dirba profesionalių, sertifikuotų ir patyrusių trenerių komanda!

P​ole dance (šokis ir akrobatika ant stulpo) – tai Lietuvoje dar nauja, be galo estetiška ir įdomi sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pole dance šokio stiliuje akrobatiniai triukai bei sukiniai ant stulpo jungiami tarpusavyje įvairiausiais šokio judesiais. Tai jausmingo judesio ir neįtikėtinų triukų derinys. 

KAS LAUKIA PRADĖJUS MOKYTIS POLE DANCE?

Vos per kelias pamokas jūs ne tik išmoksite pagrindinių / bazinių pole dance judesių, bet ir pajusite, kaip sutvirtėjo kūnas. Nors dėl krūvio raumenys ir stiprėja, tačiau kartu šis šokis kiekvieną paverčia plastiškesne ir elegantiškesne,  o geras laikas garantuotas! :)

Pradedant lankyti nebūtinas joks fizinis pasirengimas, nes pradėsime nuo paprastesnių elementų ir sutvirtėsite eigoje. Tinka visoms amžiaus kategorijoms bei bet kokio sudėjimo merginoms ir moterims.

Pole dance – tai magiškas būdas suteikti sau visapusišką naudą bei kelias į vidinę bei išorinę harmoniją! Susidomėjai? Skaityk toliau apie įvadinį kursą ir registruokis!

KAS YRA ĮVADINIS POLE DANCE KURSAS?

Tai 4 arba 8 pamokų įvadinis mėnesio pole dance kursas, kuriame detaliai mokysimės pradinius pole dance elementus - bazinius triukus ir sukinukus. :] Kursas tinka visiškai naujokėms ar turėjusioms kelias pole dance pamokas. 

Galima registruotis ir vienai įvadinei pamokai. Bilietas čia - http://bit.ly/įvadinė

KĄ DARYTI PABAIGUS KURSĄ?
Po įvadinio kurso bus galima prisijungti į kitas naujokių grupes skirtingais laikais toliau tęsti pole dance mokymąsi. (Be įvadinės pamokos arba kurso prisijungti į grupes neleidžiama, nes kyla traumų grėsmė, jei nežinosite, kaip taisyklingai atlikti pagrindinius elementus.)

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

  • KAINA: 60 € (2 kartų per savaitę grupė) / 30€ (vieną kartą per savaitę)
  • TRUKMĖ: 8 pamokos po 1 val. 30 min.
  • DATA: Artimiausių kursų datas galite sužinoti mūsų fb paskyroje
  • VIETA: Šv. Stepono g. 39 arba Laisvės pr. 125a
  • APRANGA: maikutė, trumpi šortukai, kojinaitės, avalynės nereikia.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA ČIA.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, todėl prašome registruotis atsakingai. Jei užsiregistravus nebegalite ateiti, būtinai praneškite iš anksto el. p. info@poledancevilnius.lt


Daugiau apie mūsų studiją, užsiėmimus ir ko tikėtis iš pirmos pamokos galite paskaityti čia. :]

Prisijunkite! Lauksime jūsų užsiėmimuose :)