Pole ​dance šokių mokykla Vilniuje

Rašykite mums: info@poledancevilnius.ltKviečiame į įvadinį pole dance kursą naujokėms!

 

APIE STUDIJĄ IR POLE DANCE

„P​ole dance Vilnius“ – tai šokio ir akrobatikos ant stulpo mokykla, veikianti jau 5 metus, tad esame daugiausiai patirties turinti bei stambiausia pole dance mokykla Lietuvoje. Čia dirba profesionalių, sertifikuotų ir patyrusių trenerių komanda!

P​ole dance (šokis ir akrobatika ant stulpo) – tai Lietuvoje dar nauja, be galo estetiška ir įdomi sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pole dance šokio stiliuje akrobatiniai triukai bei sukiniai ant stulpo jungiami tarpusavyje įvairiausiais šokio judesiais. Tai jausmingo judesio ir neįtikėtinų triukų derinys. 

KAS LAUKIA PRADĖJUS MOKYTIS POLE DANCE?

Vos per 8 pamokas jūs ne tik išmoksite pagrindinių / bazinių pole dance judesių, bet ir pajusite, kaip sutvirtėjo kūnas. Nors dėl krūvio raumenys ir stiprėja, tačiau kartu šis šokis kiekvieną paverčia plastiškesne ir elegantiškesne, o ilgiau lankančios merginos teigia, jog ir pasitikėjimas savimi – ženkliai padidėjo.

Pole dance – tai magiškas būdas suteikti sau visapusišką naudą bei kelias į vidinę bei išorinę harmoniją! Susidomėjai? Skaityk toliau apie įvadinį kursą ir registruokis!

KAS YRA ĮVADINIS POLE DANCE KURSAS?

Tai 8 pamokų įvadinis mėnesio pole dance kursas, kuriame detaliai mokysimės pradinius triukus, sukinukus.

KAM TINKA ŠIS KURSAS?

Kursas tinka visiškai naujokėms ar turėjusioms kelias pole dance pamokas. Be įvadinės pamokos arba kurso prisijungti į grupes neleidžiama, nes kyla traumų grėsmė, jei nežinosite, kaip taisyklingai atlikti pagrindinius elementus. Jei šis laikas jums netinka, galime pasiūlyti individualias įvadines pamokas arba luktelėti porą savaičių, kai bus skelbiama nauja grupinė įvadinė pamoka / kursas ;)

KĄ DARYTI PABAIGUS KURSĄ?
Po įvadinio kurso bus galima prisijungti į naujokių grupes skirtingais laikais toliau tęsti pole dance mokymąsi.

SVARBIAUSIA INFORMACIJA

  • KAINA: 60 € (2 kartų per savaitę grupė)
  • DATA: 2 kartus per savaitę, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 20.30 iki 22.00 val. (nuo birželio 5 d. iki 28 d.)
  • TRUKMĖ: 8 pamokos po 1 val. 30 min.
  • VIETA: Šv. Stepono g. 39, „Pole dance Vilnius“ studija. 
  • APRANGA: maikutė, trumpi šortukai (timpos netinka), kojinaitės, avalynės nereikia.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA ČIA.


VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, todėl prašome registruotis atsakingai. Jei užsiregistravus nebegalite ateiti, būtinai praneškite iš anksto el. p. info@poledancevilnius.lt


Daugiau apie mūsų studiją, užsiėmimus ir ko tikėtis iš pirmos pamokos galite paskaityti čia. :]