Pole ​dance šokių mokykla Vilniuje

Rašykite mums: info@poledancevilnius.ltKviečiame į įvadinį pole dance kursą naujokėms!

 

 

Kviečiame NAUJOKES susipažinti su šiuo
sportu-šokiu bei prisijungti prie mūsų POLE DANCE šeimos!

APIE STUDIJĄ IR POLE DANCE

„P​ole dance Vilnius“ – tai šokio ir akrobatikos ant stulpo mokykla, veikianti jau 6 metus, tad esame daugiausiai patirties turinti bei stambiausia pole dance mokykla Lietuvoje. Čia dirba profesionalių, sertifikuotų ir patyrusių trenerių komanda!

P​ole dance (šokis ir akrobatika ant stulpo) – tai Lietuvoje dar nauja, be galo estetiška ir įdomi sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pole dance šokio stiliuje akrobatiniai triukai bei sukiniai ant stulpo jungiami tarpusavyje įvairiausiais šokio judesiais. Tai jausmingo judesio ir neįtikėtinų triukų derinys. 


KAS LAUKIA PRADĖJUS MOKYTIS POLE DANCE?

Pradedančiųjų treniruočių ant stulpo metu efektyviai sustiprinsit visą savo kūną iki pat giliųjų raumenų, tuo pačiu, puoselėjant grakščią, plastišką laikyseną, išmoksit pagrindinių akrobatinių triukų bei sukinių ir visa tai - gera nuotaika spinduliuojančioje bendraminčių komandoje.

Jau vos per kelias pamokas jūs ne tik išmoksite pagrindinių / bazinių pole dance judesių, bet ir pajusite, kaip tvirtėja kūnas. Nors dėl krūvio raumenys ir stiprėja, tačiau kartu šis šokis kiekvieną paverčia plastiškesne ir elegantiškesne, o geras laikas garantuotas! :)

Pradedant lankyti nebūtinas joks fizinis pasirengimas, nes pradėsime nuo paprastesnių elementų ir sutvirtėsite eigoje. Tinka visoms amžiaus kategorijoms bei bet kokio sudėjimo merginoms ir moterims.

Pole dance – tai magiškas būdas suteikti sau visapusišką naudą bei kelias į vidinę bei išorinę harmoniją! Susidomėjai? Skaityk toliau apie įvadines pamokas ir registruokis!


KAS YRA ĮVADINĖ POLE DANCE PAMOKA? 

Įvadinė POLE DANCE pamoka skirta merginoms, norinčioms išbandyti pole dance arba turėjusioms kelias pamokas, bet norinčios gauti tvirtus pagrindus vienoje vietoje ;) Bus mokomasi pagrindinių sukinių, pradinių judesių. Ji tinka visiškai naujokėms ar turėjusioms kelias pole dance pamokas. 

Po šios pamokos bus galima prisijungti į naujokių grupes jūsų pasirinktoje studijoje (Šv. Stepono g. 39 arba Laisvės pr. 125a pasaže "Pas Juozapą") ir toliau tęsti pole dance mokymąsi. (Be įvadinės pamokos prisijungti į grupes neleidžiama, nes kyla traumų grėsmė, jei nežinosite, kaip taisyklingai atlikti pagrindinius elementus.)  

Neatidėliok savo planų ir rinkis tokią sporto rūšį, kuri tau niekada nenusibos, o ir rezultatai maloniai nustebins ne tik tave, bet ir aplinkinius. Užsiregistruok į POLE DANCE šokių ir akrobatikos ant stulpo pamokas jau dabar ir posakis "nesisuksi - negyvensi" įgis naują prasmę. ;D

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA ČIA.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, todėl prašome registruotis atsakingai. Jei užsiregistravus nebegalite ateiti, būtinai praneškite iš anksto el. p. info@poledancevilnius.lt


Daugiau apie mūsų studiją, užsiėmimus ir ko tikėtis iš pirmos pamokos galite paskaityti čia. :]

Prisijunkite! Lauksime jūsų užsiėmimuose :)